Strona główna / Różności / Różne / Konkurs nr 1

 

Zapraszam wszystkich do pierwszego konkursu na mojej stronie. Do wygrania ten oto widoczny powyżej "Przewodnik po Warszawie" prawdopodobnie z 1925 roku.

Regulamin konkursu:
Wystarczy wskazać co najmniej dwie pocztówki umieszczone na stronie i mające źle wykonane zdjęcie dzisiejsze. Nie będą brane pod uwagę odpowiedzi typu "fotograf stał kilka metrów dalej, bliżej, w lewo lub w prawo". Odpowiedź dotyczy zdjęcia ulicy lub budynku wykonanego zupełnie z odwrotnej strony.

Nagroda:
"Przewodnik po Warszawie" - przewodnik z około 1925 roku (ostatnie daty w przewodniku to 1924 rok). Sam przewodnik w stanie dobry plus, zastrzeżenia tylko do okładki.

Zwycięzca:
Konkurs trwa do 28 lutego 2003 roku. Przysłowiową sierotką będzie sam Adam Małysz :-) , który swoim miejscem podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich w Predazzo(konkurs na średniej skoczni) wskaże nam osobę, która wygra. Czyli liczy się kolejność nadsyłanych odpowiedzi.
Przykład: Jeżeli AM będzie pierwszy to wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź, jeżeli drugi druga itd.
Myślę, że to sprawiedliwa forma losowania. Odpowiedzi nadsyłamy przez dział KONTAKT, w tytule dopiska "konkurs nr 1". Proszę o podawanie conajmniej adresu e-mail w celu późniejszego ewentualnego odbioru nagrody.
Zwycięzca musi wyrazić zgodę na umieszczenie swoich danych na stronie!!!

Życzę dobrej zabawy :-)
Paweł Stala


!!!PODPOWIEDŹ!!!
W obu przypadkach odpowiedź dotyczy placów.
   

Opinie: + Dodaj 

•  Rejon Tłomackie, Sławomir TARKOWKI
  
 
Autor informuje, że w rubryce Opinie znajdują się uwagi i spostrzeżenia nadesłane przez internautów odwiedzających stronę. Za ich treść autor nie ponosi odpowiedzialności.